różne tematy

Twój wyjątkowy e-sklep

Jeśli zastanawiasz się, jak otworzyć sklep internetowy, to Shopelo.pl opracowało autorskie oprogramowanie, które jest proste w użytku, ale jednocześnie pełne przydatnych opcji. Wszystko dlatego, żeby zapewnić naszym partnerom oraz ich klientom usługi na największym poziomie. Otworzenie sklepu internetowego na naszej platformie to gwarancja dostępu do rozwiązań dostosowanych do różnych oczekiwań osób, chcących rozpocząć sprzedaż przez Internet. Rozwiązania Shopelo.pl to obsługa płatności oraz dostaw, również do najpopularniejszych wśród dostępnych opcji Paczkomatów InPost – nawet bez zawierania umów z firmami kurierskimi. To połączenia z platformami sprzedażowymi, oprogramowaniem finansowo-księgowym oraz porównywarkami cen, a jest to jedynie fragment świadczonych przez nas usług.

Według prowadzonych przez nas statystyk, korzystanie z przygotowanych przez naszych specjalistów narzędzi pozwala firmie oszczędzić kilka godzin pracy dziennie. Eksperci Shopelo.pl regularnie dodają nowe funkcje, byś jako sprzedawca mógł spokojnie prowadzić firmę, zachowując zarazem jak najwięcej czasu. Oferowane pakiety pozwolą Ci dobrać odpowiedni plan, dostosowany do Twoich wymagań. Co więcej, masz możliwość sprawdzenia naszej platformy nieodpłatnie przez 14 dni. Zobacz, że używanie jej jest rzeczywiście łatwe i zacznij sprzedaż w Internecie we współpracy z Shopelo.pl.

Zakładając e-sklep na platformie Shopelo.pl nie musisz posiadać działalności gospodarczej i możesz bezproblemowo sprzedawać jako tzw. działalność nierejestrowana. Sklep internetowy bez działalności to doskonały pomysł, jeżeli jesteś pasjonatem czegoś i marzysz, by połączyć hobby z zarabianiem na sprzedaży własnoręcznie robionych produktów. To znakomite wyjście, jeżeli chcesz dorobić do pensji, ale także przetestować plan na działalność internetową, w okolicznościach, gdy nie jesteś jeszcze przekonany, jak zostanie odebrany przez potencjalnych kupujących. Załóż sklep internetowy na Shopelo.pl i zostań naszym partnerem. Nasi eksperci służą pomocą na każdym etapie współpracy. Zajrzyj na naszą stronę internetową, aby uzyskać znacznie więcej informacji.